Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

XIX edycja konkursu WIKTORIA Znak jakości Przedsiębiorstw objęta patronatem Wojewody oraz Marszałka Małopolski

To już dziewiętnasta edycja konkursu WIKTORIA Znak jakości Przedsiębiorstw, którego finał oraz uroczyste wręczenie statuetek nastąpi w dniu 22 października 2016 roku podczas Wielkiej Gali. Tym razem honorowym patronatem konkurs objęty został przez Wojewodę oraz Marszałka Małopolski.

 Prezes WIP

 Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie, jakiego naszej inicjatywie udzielili Wojewoda i Marszałek Małopolski. Wierzymy, że angażowanie się przedstawicieli administracji lokalnej w projekty związane z rozwojem polskiego biznesu jest kierunkiem właściwym. – wypowiada się pomysłodawca i organizator konkursu WIKTORIA, Waldemar Piórek.

Celem inicjatywy jest promowanie rzetelnych i aktywnych przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych, na rzecz promowania dobrych praktyk w biznesie. Chcąc ubiegać się o statuetkę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem http://www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe i przekazać go organizatorom do dnia 15 lipca 2016 roku.

Udział w konkursie jest bezpłatny.
Więcej informacji na stronie: http://www.nagrodawiktoria.pl/
 

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców już po raz 19. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 6150 firm, z pośród których 656  zostało nagrodzonych.   

Od 19 lat statuetka WIKTORII to symbol rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Głównym celem plebiscytu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw zajmujących się handlem, produkcją i usługami.

Warszawska Izba Przedsiębiorców w tym roku obchodzi 26-lecie istnienia. Izba powstała z przekształcenia Warszawskiej Izby Kupców i Przedsiębiorców oraz fuzji z Warszawską Izbą Handlu Detalicznego i Usług. Obecnie zrzesza blisko 800 członków. Do głównych zadań Izby należą m.in.: udzielanie porad prawnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, promocja zrzeszonych firm oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także konsultacje społeczne w ramach procesów legislacyjnych.

Dodatkowo Warszawska Izba Przedsiębiorców organizuje liczne konferencje, prowadzi konsultacje społeczne, wydaje własne publikacje oraz realizuje wiele projektów i plebiscytów, m.in. WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, SUPERMEDICUS – plebiscyt dla firm i instytucji z branży medycznej, ASY – ranking produktów finansowych oferowanych dla przedsiębiorców oraz akcję, która rekomenduje warszawską gastronomię, czyli „Warszawa od kuchni”.

Do grona członków Warszawskiej Izby Przedsiębiorców należą m.in.:  SITA, MarcPol, Mokpol, Omnicon, TTW Opex, Lewiatan, Top-Market, Centrum Szembeka, biuro podróży Holiday Travel, czy Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *