Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wymiana waluty w internecie – to naprawdę się opłaca!

Osoby pracujące za granicą, firmy robiące międzynarodowe interesy i ci, spłacający kredyty walutowe mają coś wspólnego. Wszyscy szukają miejsca, gdzie będą mogli szybko i tanio wymienić walutę. Takim miejscem są właśnie kantory internetowe. Co ważne, działają one przez całą dobę, mają niskie ceny kursów i są całkowicie bezpieczne. Przekonajcie się, jak prosta może być wymiana waluty!

 

Cena

Pierwszy czynnik, który zawsze jest brany pod uwagę w przypadku poszukiwań kantoru, to oczywiście cena. Jak wiadomo, w przypadku kantorów stacjonarnych czy nawet banków spready, czyli marże, są niejednokrotnie bardzo wysokie. Różnice są naprawdę spore. Podczas gdy w kantorach internetowych spread wynosi maksymalnie 1%, w bankach nie znajdziemy niczego poniżej 5%. Taka cena wynika przede wszystkim z kosztów utrzymania, które w stacjonarnych kantorach często są bardzo wysokie, a jak wiadomo, każda firma chce zarobić. Aby było to możliwe, kantory podnoszą swoje marże, co odbija się na wysokich kursach walut. W przypadku kantorów internetowych możemy także liczyć na promocje oraz specjalne oferty, np. dla stałych klientów oraz firm.

Duże zniżki daje nam Kantor Fritz Exchange – lider na rynku wymiany walut online, który ma ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Spready są tutaj nawet kilkadziesiąt groszy niższe niż w bankach i kantorach stacjonarnych. W przypadku regularnych lub dużych transakcji (powyżej 10 tysięcy euro) możemy dodatkowo negocjować kursy wymiany. Spróbujcie tylko wyobrazić sobie, jak dużo pieniędzy tracimy, wymieniając walutę w bankach. Wymiana online to oszczędność, wynosząca czasem nawet kilka tysięcy złotych. To chyba spora różnica, prawda?

Szybkość realizacji i bezpieczeństwo

Oczywiście prócz ważnej dla wszystkich dostępności kantorów internetowych przez całą dobę, ważna jest również szybkość realizacji. Kantor Fritz Exchange gwarantuje szybką realizację transakcji – w większości przypadków (90%) jest to tylko 15 minut. Oczywiście duży udział ma tutaj fachowa i wykwalifikowana kadra. Przygotowywaniem publikacji branżowych zajmują się dealerzy walutowi. Doradcy ds. rynków finansowych zajmą się obsługą firm oraz negocjacjami, a specjaliści z Biura Obsługi Klienta oferują wsparcie, dotyczące funkcjonowania platformy. Bezpieczeństwo transakcji gwarantowane jest dzięki szyfrowanym połączeniom. Fritz Exchange przeszedł także szereg profesjonalnych audytów bezpieczeństwa.

Innowacyjne rozwiązania

Czasem zdarza się, że nie mamy dostępu do internetu, a potrzebujemy na szybką dokonać wymiany waluty. Po co jednak latać po mieście i poszukiwać otwartych kantorów z atrakcyjnymi cenami kursów? Dla wszystkich, którzy nie lubią tracić czasu i pieniędzy kantor Fritz Exchange przygotował rozwiązanie – kantory automatyczne. Co to takiego? To urządzenia wyglądające i działające na podobnej zasadzie jak bankomaty. Rozlokowane są w kilku miastach w Polsce. Dzięki nim szybko wymienisz walutę i to taniej niż w stacjonarnym kantorze. Ich zaletą jest oczywiście całodobowa dostępność. Kursy walut aktualizowane są co 5 minut, a do wyboru mamy transakcje w pięciu różnych walutach. Szybko, tanio i bezpiecznie.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *