Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Pierwsza firma w nowoczesnej przestrzeni Wroclavii

W czwartek spółka PGS Software S.A. oficjalnie otworzyła nową siedzibę swojej centrali we Wrocławiu. Jest pierwszą firmą, która wprowadziła się do biurowca w Centrum Handlowym Wroclavia, położonym w ścisłym centrum miasta. Nową siedzibę promuje strona internetowa https://wcentrum.it


– Po 7 latach spędzonych we Wrocławskim Parku Technologicznym, przeprowadziliśmy się do przestronnego biura klasy A w centrum miasta. Kiedy w 2010 r. urządzaliśmy się w WPT, nasz zespół liczył 50 osób. Dziś zatrudniamy 270 w samym Wrocławiu – podkreśla prezes Wojciech Gurgul.

Stylizacja nowego biura nawiązuje do klimatu Wrocławia: miasta z bogatą historią, które rozwija się w oparciu o zaawansowaną naukę, dynamiczny biznes i nowe technologie (w tym IT). Kantyna biura urządzona jest w stylu dworca kolejowego Wrocław Główny, z którym sąsiaduje biuro. Są w niej nawiązania do dworcowych peronów, wagonów kolejowych oraz poczekalni dworcowej z PGS Software Cafe. W strefie chill-out stanął stół bilardowy i stanowisko do gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *