w

Kolejna realizacja Twenty4Seven: Wóz Super Slow Motion dla Telewizji Polsat

Twenty4Seven, renomowany dostawca zaawansowanych systemów dla kluczowych graczy w mediach i produkcji, zakończył ostatni etap implementacji mobilnego systemu powtórek dla Telewizji Polsat. Dzięki tej innowacji, widzowie będą mieli możliwość śledzenia kluczowych momentów wydarzeń sportowych w technologii ultra slow motiona. Firma była odpowiedzialna za kompleksową realizację – od koncepcji, przez dostawę i integrację, aż po wdrożenie systemu.

slow motion polsat

Zastosowany system Super Slow Motion wykorzystuje najnowsze i jednocześnie sprawdzone technologie. Transmisja sygnałów odbywa się przez szeregowy port cyfrowy (SDI) z możliwością przejścia na przesył IP zgodny ze standardami SMPTE 2110, co ma kluczowe znaczenie w kontekście ewolucji technologii telewizyjnej.

Pracując nad tym rozwiązaniem wraz z inżynierami Telewizji Polsat, chcieliśmy, by było ono jak najbardziej nowoczesne i dostosowane do zmian, które nasz partner już rozpoczął, wdrażając pierwszy wóz UHD IP. Jednocześnie zależało nam na tym, by umożliwić współpracę ze starszymi wozami transmisyjnymi – mówi Bartosz Paprocki, CBDO w Twenty4Seven. – Już dziś mogę  powiedzieć, że osiągnęliśmy zamierzony cel – dodaje.

Dzięki możliwościom produkcyjnym wozu Super Slow Motion Telewizja Polsat będzie mogła w jeszcze bardziej zaawansowany sposób transmitować przebieg widowisk sportowych. Dzięki temu rozwiązaniu nasi widzowie będą mogli zobaczyć o wiele więcej, co podniesie przeżywanie emocji sportowych  na jeszcze wyższy poziom – mówi Jacek Sierpiński, Główny Technolog Produkcji z Telewizji Polsat. – Wiedzieliśmy, że wybierając tak doświadczonych specjalistów jak firma Twenty4Seven, zapewnimy naszym odbiorcom najwyższą jakość – podsumowuje.

Wóz Super Slow Motion to kolejna realizacja Twenty4Seven. Firma już od ponad 15 lat dostarcza rozwiązania i systemy audiowizualne dla branży mediowej, wykorzystując innowacyjne technologie oraz narzędzia i łącząc profesjonalizm z pasją.


  1. Przyszłość motoryzacji w rękach inżynierów Politechniki Śląskiej
  2. Używanie muzyki w lokalu: muzyka w kontekście biznesowym
  3. Transport morski – co warto wiedzieć o przewozie kontenerów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pakiety medyczne

Firmy powinny uzupełnić pakiety medyczne o stomatologię, rehabilitację i ubezpieczenia podróżnego

kradzieże w sklepach

Jak zminimalizować straty z powodu kradzieży w sklepach