Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Jak wypromować salon urody?

Zastanawiasz się, jak zwiększyć sprzedaż? Planujesz poszerzyć grono stałych klientów? Jeśli tak, to z pewnością powinieneś dobrze zaplanować strategię marketingową dla swojej firmy. Do wyboru masz wiele możliwości. Zobacz, w co warto zainwestować. W artykule polecamy najlepsze lekcje z Akademii Versum.

Promocja w Internecie

Media społecznościowe, blogi i strony internetowe to kanały promocji, które cieszą się dużą popularnością. Dzięki nim można zorganizować skuteczną kampanię marketingową, która nie będzie zbyt kosztowna. Największą inwestycją w przypadku działań promocyjnych w Internecie są wiedza i czas poświęcane na przygotowanie i wdrożenie reklamy. O tym, jak skutecznie promować się w sieci, przeczytasz w Akademii Versum:

Wiadomości SMS i e-maile

Stały kontakt z klientami jest bardzo ważny do tego, aby utrzymać dobre relacje. SMS oraz e-mail marketing to formy promocji, dzięki którym łatwo przypomnisz im o swojej działalności, poinformujesz o nowościach w ofercie oraz zachęcisz do korzystania z obowiązujących promocji. Więcej na temat takich działań marketingowych przeczytasz w Akademii Versum w artykułach:

  • Lekcja 39: E-mail marketing w branży hair & beauty. Od czego zacząć?

  • Lekcja 46: Jak wykorzystać marketing SMS w salonie?

Akcje promocyjne i wydarzenia

Eventy to świetny sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku marki i zacieśnienie relacji z klientami. Dobre nastroje z pewnością podgrzewają również atrakcyjne promocje. Dowiedz się jak je zorganizować i spraw, aby przyniosły wiele korzyści. Swoją wiedzę poszerzysz w Akademii Versum:

  • Lekcja 16: Jak zorganizować opłacalną akcję promocyjną salonu

  • Lekcja 42: Event jako sposób na promocję salonu i budowanie relacji z klientami

Szkolenie internetowe z branżowymi poradami

Akademia Versum to profesjonalne, internetowe szkolenie dla właścicieli i managerów firm z branży hair & beauty. Pomysłodawcami oraz twórcami Akademii Versum są założyciele Versum – popularnego oprogramowania do zarządzania salonami urody. To nowoczesne narzędzie, które pozwala znacznie zredukować ilość papierowej dokumentacji oraz ograniczyć czas poświęcany na codzienne formalności. Szkolenie jest dostępne w pełni bezpłatnie pod adresem www.akademiaversum.pl i można korzystać z niego bez logowania.

Kurs składa się z kilkudziesięciu cennych lekcji z poradami branżowymi, które wyczerpują różnorodne zagadnienia z zakresu marketingu, sprzedaży, promocji, prawa, finansów i zarządzania w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich i spa. Ich autorzy to autorytety z branży, którzy udzielają praktycznych i cennych porad. Wielu z nich prowadzi zajęcia na tradycyjnych kursach i szkoleniach.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Jeden pingback

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *