w

Czy warto postawić na zestawy wielkanocne dla pracowników?

kosze-prezentowe-na-wielkanoc
kosze-prezentowe-na-wielkanoc

Zbliżające się święta wielkanocne to idealna okazja do tego, aby docenić swoich podwładnych i sprawić im miły prezent. Wielkanoc staje się drugim po Bożym Narodzeniu świętem, podczas którego szefowie coraz częściej wręczają upominki swoim pracownikom.

Od pewnego czasu takie gesty zyskują podwójną wartość, ze względu na to, że w wielu miejscach zespoły pracują zdalnie i ludzie nie mają ze sobą bezpośredniego kontaktu.

Prezenty w firmie i ich znaczenie

Zestawy upominkowe dla pracowników, klientów lub partnerów biznesowych to przede wszystkim inwestycja w budowanie pozytywnych relacji oraz wizerunku firmy. Każdy z nas lubi być obdarowywany nawet najmniejszym upominkiem, dlatego też wręczanie prezentów sprawia, że zyskujemy zaufanie i przychylność drugiej osoby. To dla pracodawcy może znaczyć bardzo wiele. Zadowolony pracownik i lojalny klient mogą nieść prawdziwe korzyści dla firmy. Dając upominki współpracownikom, zwyczajnie po ludzku sprawiamy im radość, która później może przelać się na większe zaangażowanie w wypełnianiu codziennych obowiązków w pracy lub sprawić, że zawrzemy z partnerem biznesowym intratną umowę. Życzliwym i hojnym opłaca się być zawsze, nie tylko w życiu codziennym, ale również prowadząc działalność przedsiębiorczą. Ludzie lubią czuć się docenieni i zauważani. Cenią sobie, kiedy szef okazuje im szacunek i uznanie. Dlatego też zestawy wielkanocne mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o budowanie pozytywnych relacji w firmie.

Czy warto postawić na zestawy wielkanocne dla pracowników?
Czy warto postawić na zestawy wielkanocne dla pracowników?

Czym są zestawy wielkanocne?

Zestawy wielkanocne to uniwersalne, niebanalne kompozycje, składające się z najlepszej jakości produktów, których na próżno szukać na sklepowych półkach. Artykuły spożywcze są tak dobierane do koszy upominkowych, aby przypadły do gustu każdemu. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełka ekologiczne, wiklinowe kosze lub drewniane skrzynie wyścielone wełną drzewną i ozdobione wielkanocnymi gadżetami. Paczki dla pracowników robią pozytywne wrażenie już na samym początku. Efektowny wygląd i bajeczna zawartość sprawiają, że ciężko przejść obojętnie obok wyjątkowych wielkanocnych upominków. Najprościej mówiąc, zestawy wielkanocne to gotowe prezenty, których zawartość oczaruje każdą obdarowaną osobę.

Gdzie znaleźć najlepsze zestawy wielkanocne dla firm?

Jeśli szukasz koszy prezentowych, które wyróżniają się nie tylko pięknym, eleganckim opakowaniem, ale także najwyższej jakości produktami to zajrzyj do sklepu internetowego Schronisko Bukowina. W ofercie dostępne są rozmaite warianty zestawów wielkanocnych dla pracowników i klientów. Znajdują się w nich doskonałe przetwory – konfitury, syropy owocowe, miody, aromatyczne herbaty i kawy, oryginalne włoskie produkty importowane bezpośrednio z Włoch, rozmaite słodycze, a także wyborne regionalne nalewki, czy wina. Zestawy takie jak “Wielkanocne jajko”, czy “Baranek” zawierają produkty, które śmiało można wykorzystać podczas wielkanocnego śniadania lub rodzinnych spotkań. Największą zaletą zestawów wielkanocnych przygotowanych przez Schronisko Bukowina jest to, że wszystkie przysmaki posiadają naturalny skład, pozbawiony niepotrzebnych konserwantów, zagęszczaczy i barwników. Wybierając paczki wielkanocne ze Schroniska Bukowina, wiesz, że inwestujesz w naturalne produkty najlepszej jakości oraz zdrowie ludzi, z którymi pracujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szkolenia bhp

Jak zmniejszać ryzyko wypadków przy pracy?

Allegro Biznes

Już co trzecia firma w Polsce każdego miesiąca robi zakupy na Allegro