Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Już co trzecia firma w Polsce każdego miesiąca robi zakupy na Allegro

Allegro Biznes
Allegro Biznes
Allegro Biznes to jedyny sklep z typowo firmowymi metodami płatności, które pozwalają na zwiększenie limitów na zakupy z odroczeniem. Platforma oferuje najdłuższy termin odroczenia spłaty dla firm online – do 60 dni – gwarantując jednocześnie automatyczne rozłożenie na 12 rat, gdy klient potrzebuje więcej czasu na spłatę. Warunki te są trudne do osiągnięcia w świecie offline. Aktualnie aż 190 mln ofert na Allegro Biznes dostępnych jest, już od pierwszych zakupów, ze spłatą nawet 60 dni po dostawie.

Platforma cały czas rozbudowywana jest o kolejne funkcjonalności, aby poprawić doświadczenia użytkowników i zwiększyć zaangażowanie firm. Ambicją Allegro Biznes jest obsługa wszystkich firm – od profesjonalistów, poprzez MŚP, po duże przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego, w ramach pilotaży, Allegro połączyło siły z Marketplanet i Logintrade, dwoma najsilniejszymi graczami rynku e-procurement w Polsce.

Współpraca Allegro Biznes z platformami zakupowymi to dostęp dla pracowników największych korporacji i dużych przedsiębiorstw do największego katalogu towarów w Polsce, a równocześnie pełna, elektroniczna kontrola procesów zakupowych. Usprawni ona procesy osobom odpowiedzialnym za zakupy firmowe w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Ponadto, Allegro Biznes rozwija również rozwiązania, pozwalające sprzedającym na obniżanie ceny jednostkowej przy zakupach hurtowych. Otwiera to drogę zarówno producentom, jak i sprzedawcom hurtowym do sprzedaży towarów w konkurencyjnych cenach

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.