Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Miejskie warunki z dala od miejskiego zgiełku? Ursus!

Wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi. Cisza, spokój, wszechobecna zieleń i… wszystkie korzyści płynące z mieszkania w stolicy na wyciągnięcie ręki. Ursus to prawdziwa mekka młodych małżeństw planujących lub już posiadających potomstwo. Nie dziwi zatem wysyp nowych mieszkań, z których każde stanowiło będzie kolejną szczęśliwą historię.

Ursus – zalety i wady

Lewobrzeżna część Warszawy już od dawna święci triumfy. Tam właśnie znajduje się Ursus – zachodnia dzielnica stolicy sąsiadująca z Bemowem i Włochami. Obecnie liczba mieszkańców przekroczyła już 60 tysięcy i stale rośnie. Dzieje się tak ze względu na atrakcyjność cen nieruchomości, a także całej otaczającej infrastruktury.

Co w dużych miastach nie bez znaczenia, Ursus jest dzielnicą niezwykle zieloną i znakomicie nadaje się jako miejsce na spacery czy inny odpoczynek na świeżym powietrzu. Jest to zwłaszcza istotne dla osób z małymi dziećmi. Obecność parku Czechowickiego, ekologiczne plany rozwoju okolicy czy wciąż powstające osiedla sprawiają, że dzielnica ta jest bardzo atrakcyjna.

Atrakcyjne są również ceny nieruchomości. Jeśli chodzi o mieszkania, Ursus to znakomita inwestycja. Większy metraż za mniejszą cenę niż bliższe centrum lokale to prawdziwa okazja. Warto również zaznaczyć, że Ursus jest bardzo bezpieczną dzielnicą, sprzyja życiu rodzinnemu i sąsiedzkiemu.

Jeśli chodzi o wady, zwiększająca się liczba mieszkańców przyczynia się do korków, ale w stolicy są one właściwie nieuniknione, dlatego też niewiele osób uważa, by była to jakaś wielka przeszkoda.

Ursus – wymarzone miejsce do życia dla domatorów

Dzielnica ta szczyci się również bogato rozwiniętą infrastrukturą. Często kursująca kolejka, tramwaje i autobusy tworzą sieć połączeń, dzięki którym szybko i bezpiecznie dotrzemy do centrum. Ważniejsza jednak dla mieszkańców Ursusa jest obecność licznych żłobków, przedszkoli i szkół, a także wygodne sklepy spożywcze i punkty usługowe, które sprawiają, że dzielnica jest samowystarczalna i właściwie nie ma potrzeby ruszać się po cokolwiek do odległych części miasta. Ma to znaczenie dla domatorów, którzy nie przepadają za miejskim zgiełkiem i lubią odpoczynek w domowym zaciszu mieszkania.

Zieleń i cisza

Mieszkania w Ursusie to przede wszystkim wszechobecna zieleń i cisza. Nowo powstałe osiedla są przystosowane do potrzeb nowoczesnych, młodych ludzi, jednocześnie wychodząc naprzeciw wszelkim trendom ekologicznym i ekonomicznym. Nie dziwi zatem wzrost zainteresowania tą dzielnicą wśród deweloperów, którzy z uwagą śledzą trendy i wychodząc im naprzeciw, spełniają marzenia o własnych czterech kątach.

 

Jeden pingback

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *