w , ,

Konferencje dla działów HR w 2021 roku

Konferencje dla działów HR w 2021 roku
Konferencje dla działów HR w 2021 roku

Konferencje dla działów Human Resources zawsze były źródłem inspiracji i motywacji do kreatywnego działania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Teraz bardziej niż kiedykolwiek działy HR, których znaczenie w większości organizacji wzrosło, potrzebują wsparcia w działaniu. Dlatego udział w konferencjach HR w 2021 roku na pewno jest dobrym pomysłem. Sprawdź najbardziej godne uwagi wydarzenia!

 

HR Meeting – Nowa rzeczywistość pracy – konferencja online

HR Meeting to coroczne spotkanie specjalistów tej branży, organizowane w tym roku po raz trzeci, z czego po raz drugi w formie online. Motywem przewodnim będzie „nowa rzeczywistość pracy”. Na tej konferencji HR można się zatem spodziewać omówienia wielu problemów charakterystycznych dla firm próbujących odnaleźć się w rzeczywistości zupełnie zmienionej przez pandemię. Wśród poruszanych tematów znajdą się też kompetencje przyszłości oraz trudności związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Wydarzenie odbędzie się w czerwcu i jest bezpłatne.

VIII Kongres HR Summit 2021

Konferencje HR Summit to płatne, prestiżowe wydarzenia, które pomagają specjalistom z obszaru Human Resources poznać najnowsze trendy i udoskonalić stosowane metody. W dniach 21-22 września odbędzie się już VIII edycja, która będzie poświęcona nowym realiom i wyzwaniom. To konferencja HR, na której będzie można się dowiedzieć, jak zarządzać zdalnymi zespołami i jak budować zaangażowanie oraz satysfakcję w tych niełatwych warunkach. Tematy wystąpień będą też dotyczyć wspierania zdrowia psychicznego pracowników, przyciągania talentów i prowadzenia rekrutacji z użyciem innowacyjnych technik. Jeśli Twój budżet pozwala tylko na jedną płatną konferencję  dla działów Human Resources, na pewno warto rozważyć właśnie tę.

People Innovation: ogólnopolski konkurs i konferencja

People Innovation to dość oryginalne wydarzenie łączące konferencję HR z konkursem na najbardziej innowacyjne rozwiązania w obrębie zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewni więc możliwość zapoznania się z autentycznymi case studies z ostatnich dwóch lat, co z całą pewnością przełoży się na masę inspiracji. Konferencja dla działów Human Resources odbędzie się online w październiku, a zgłaszać się do konkursu można do 3 września.

Szkolenia i konferencje HR: Warszawa, Wrocław, Kraków, online

Oferta szkoleń i konferencji dla działów HR od zawsze była bardzo szeroka w dużych miastach, takich jak Warszawa, Wrocław czy Kraków. W nowej rzeczywistości dostęp do wiedzy i szkoleń oraz konferencji HR znacznie się poprawił dzięki szkoleniom i konferencjom HR online. Ich listę znaleźć można w serwisie Eventis.pl na stronie https://eventis.pl/wydarzenia/kadry-human-resources, gdzie zebrano szkolenia, kursy i konferencje HR z całej Polski, zarówno stacjonarne, jak i online. Zebranie w jednym miejscu wydarzeń od kilkuset organizatorów konferencji i firm szkoleniowych pozwala dużo sprawniej znaleźć konferencję lub szkolenie odpowiadające naszym potrzebom i w atrakcyjnej cenie. Baza szkoleń i konferencji dla HR pozwala nie tylko sprawdzić terminy i program szkoleń i konferencji HR, ale również dokonać zgłoszenia uczestnictwa całkowicie online!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co zmienia nowa ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy? [ustawa o AML]

powrót pracowników do biura

Powrót pracowników do biura po pandemii. Jak powinien wyglądać i jak zadbać o zespół w nowej rzeczywistości? Podręcznik (nie tylko) dla HR