Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

IV edycja targów TransPoland – Biznes TSL

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland to największe w tej części Europy spotkanie profesjonalistów na co dzień związanych z transportem, logistyką, magazynowaniem i dystrybucją. Wydarzenie ma charakter „Business to Business” (B2B) i już po raz CZWARTY zgromadzi przedstawicieli firm o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych.

transpoland-logo

Od 8 do 10 listopada 2016 r. Centrum EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, swoje produkty i rozwiązania przedstawią firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego; firmy logistyczne, transportowe (kolejowe, drogowe, morskie, lotnicze); producenci taboru transportowego; wytwórcy części i podzespołów w różnych sektorach transportu; producenci systemów transportu wewnętrznego i wyposażenia magazynów; producenci rozwiązań z zakresu ITS oraz systemów zarządzania transportem.

Organizatorzy zapowiadają sporo nowości umożliwiających nawiązanie kontaktów biznesowych oraz poszerzenie wiedzy w trakcie specjalistycznych konferencji i paneli dyskusyjnych. W trakcie targów odbędzie się debata Polska – Turcja poświęcona możliwościom wymiany handlowej pomiędzy państwami. Organizatorem debaty jest Izba PolandTurkey.

wykresy_transpoland

Trans Poland 2015 w liczbach:

– 113 wystawców z 20 państw (40% zagranicznych wystawców)
– 3300 profesjonalistów z 29 państw odwiedzających targi (15% zagranicznych uczestników)
– 59% uczestników poszukuje rozwiązań transportowych i logistycznych
– 23% uczestników to właściciele ładunków
– 21 Bilateralnych Izb Handlowych
– 5 Punktów Konsultacji Handlowych (Rosja, Białoruś, Kazachstan, Ukraina, Polska)

Partnerzy targów i konferencji poprzednich edycji:
DB Schenker, Grupa Raben, DSV, M&M, FIEGE, C.H. Robinson, FM Logistic, PKP Cargo, Koleje Litewskie, Baltic Rail, ERS Railways, Port Gdańsk, Port Koper, Lot Cargo, Lufthansa Cargo.

Kiedy?

8-10 listopada 2016

Gdzie?

Centrum wystawowe EXPO XXI w Warszawie

Odwiedź stronę www.trans-poland.pl i dowiedz się więcej nt. możliwości uczestnictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.