Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Homescanner.pl – innowacyjny serwis na rynku nieruchomości

Serwis Homescanner.pl – nieruchomości na sprzedaż bez tajemnic. Planujesz zakup nieruchomości? Myślisz, że dowiedziałeś się o niej wszystkiego? Koniecznie to sprawdź! Pomogą ci w tym specjaliści z serwisu Homescanner.pl. Co to jest Homescanner.pl?

Serwis Homescanner.pl to platforma online. Udostępnia ona swoim użytkownikom raporty o nieruchomościach wystawionych na sprzedaż, które są przygotowywane przez specjalistów w dziedzinie nieruchomości. Warto im zaufać, ponieważ doskonale znają się na tym, co robią. Wiedzą, o co trzeba zapytać przed zakupem i na jakie szczegóły warto zwrócić uwagę. Dlatego decydując się skorzystać z usług serwisu Homescanner.pl, zyskasz kompleksową wiedzę na temat nieruchomości, którą planujesz kupić. Możesz mieć pewność, że raport zawiera jedynie obiektywne informacje – nie jest nastawiony na sprzedaż danej nieruchomości. Jego celem jest pomoc w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Czy warto zakupić raport o nieruchomości?

Jak najbardziej. Kupujący często nie znają się na rynku nieruchomości, wobec czego czują się zagubieni podczas rozmowy z właścicielem czy pośrednikiem – nie wiedzą, o co zapytać i czy na pewno o wszystkim się już dowiedzieli. Ponadto warto mieć na uwadze, że zarówno właściciel, jak i pośrednik są nastawieni na sprzedaż, dlatego często starają się przedstawiać daną nieruchomość w samych superlatywach, nie wspominając o jej wadach. Decydując się na zakup raportu, ten problem znika. To specjaliści dowiadują się wszystkiego za ciebie i z pewnością niczego przed tobą nie ukryją. Musisz widzieć, że pozyskiwanie informacji jedynie z ogłoszenia to zdecydowanie za mało. Zakup nieruchomości to nie kupno chleba czy mleka… często jest to inwestycja na całe życie, dlatego nie warto podejmować nieprzemyślanych decyzji.

Oczywiście raport nie zastąpi pośrednika nieruchomości, z którym również warto porozmawiać, jednak będzie doskonałym uzupełnieniem. Co więcej, pozwoli zweryfikować prawdziwość przekazywanych przez niego informacji.

Informacje zawarte w raporcie z serwisu Homescanner.pl

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany, czy warto zainwestować w raport dostępny w serwisie Homescanner.pl, to koniecznie przeczytaj, jakie informacje możesz w nim znaleźć. W każdym raporcie znajduje się wgląd do kluczowej dokumentacji technicznej i prawnej nieruchomości. Zatem będziesz mógł przeanalizować księgę wieczystą, akt notarialny, plan zagospodarowania przestrzennego, położenie i plan budynku, obciążenie hipoteczne, wypis z rejestru gruntów i budynków, a także wiele innych dokumentów, których poznanie jest niezbędne przed podjęciem decyzji o zakupie.

To jednak nie wszystko. Specjaliści zadbają również o to, abyś uzyskał kompleksową wiedzę na temat mediów, wszelkich instalacji (gazowych, elektrycznych, sanitarnych czy wodnych), wyposażenia budynku lub lokalu, wielkości i rozmieszczenia pomieszczeń, a także podłączeń telekomunikacyjnych. Oprócz tego pracownicy serwisu Homescanner.pl porozmawiają z sąsiadami oraz poproszą ich o opinię. Ponadto sprawdzą infrastrukturę i stan dróg w pobliżu wybranej przez ciebie nieruchomości.

Zdjęcia dodane do ogłoszeń nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość – znawcy rynku nieruchomości doskonale o tym wiedzą, dlatego do raportu dołączają także fotografie swojego autorstwa – oczywiście bez przeróbek, retuszu i innych sztuczek mających na celu ukazanie jedynie zalet domu czy mieszkania.

Ile to kosztuje?

Cena wbrew pozorom jest naprawdę bardzo niska. Raport o nieruchomości można nabyć już za 20 zł! To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę ilość i szczegółowość informacji zawartych w raporcie. Trzeba dodać, że przy zakupie pakietu cena jednostkowa będzie jeszcze niższa. Za niewielkie pieniądze zyskasz kompleksową wiedzę na temat wybranej nieruchomości, nie musisz nawet wstawać z kanapy.

Zakup nieruchomości to bardzo droga inwestycja. Dlatego jeśli czujesz się niepewnie na rynku nieruchomości, nie ryzykuj! Skorzystaj z profesjonalnej pomocy i ciesz się udanym zakupem. Dzięki Homescanner.pl nic się przed tobą nie ukryje.

Sprawdź przykładowy raport z nieruchomości wystawionej na sprzedaż

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *