Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Budka telefoniczna… w biurze

Ile razy zdarzyło się Wam szukać odpowiedniego miejsca do odbycia ważnej rozmowy służbowej przez telefon? Odgłosy pracy oraz gwar rozmów w biurze skutecznie utrudniają komunikację z klientem. Pewna polska firma znalazła idealne rozwiązanie dla takich sytuacji.

Firma imin booth proponuje produkt, który jest genialny w swej prostocie. Mowa o mobilnej biurowej budce telefonicznej, w której, dzięki tłumiącej dźwięki konstrukcji, można spokojnie odbyć rozmowę telefoniczną.

Kawałek własnej przestrzeni

Produkt proponowany przez firmę imin booth to nic innego jak zamykana budka, w środku której można bez przeszkód odbyć rozmowę telefoniczną. Jest to doskonałe rozwiązanie dla biur, hal produkcyjnych, lotnisk czy też centrów handlowych. W parze z funkcjonalnością idzie również styl. Budki telefoniczne oferowane są w dowolnym kolorze z palety NCS, dzięki czemu można dopasować jej barwę do wyglądu otoczenia. Dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca. Jej wymiary zewnętrzne to 220 x 100 x 100 cm.

imin booth

Funkcjonalność budki tkwi także w jej montażu. Całość składa się z sześciu, bardzo łatwych w złożeniu modułów, które można też zdemontować. Budki są zatem w pełni mobilne i można je w dowolnej chwili przestawić w inne miejsce.

Budka imin booth i jej konstrukcja

Podwójna konstrukcja ścian, w których zastosowano dźwiękoszczelne panele akustyczne, gwarantują wyciszenie dźwięków z zewnątrz na poziomie -35dB. Budka posiada także drzwi wykonane z hartowanego szkła, które jest odporne na silne uderzenia. Całe drzwi uzupełnione są o wytłumiające uszczelki.

Komfort użytkowania zapewnia również zamontowana wewnątrz niewielka półka o wymiarach 50 x 35 cm, na której można położyć notatki lub laptop. W budce znajduje się także gniazdko elektryczne, do którego można podpiąć ładowarkę w przypadku, gdy bateria od telefonu lub laptopa będzie rozładowana. Na specjalne zamówienie dla pracowników, którzy odbywają dłuższe rozmowy służbowe, budkę wyposażyć można w dodatkowe siedzisko, które formą i kształtem dopasowane jest do stylu całości.

Więcej informacji o budkach telefonicznych imin booth znaleźć można na stronie https://www.budkitelefoniczne.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *