Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Nagrody BCC dla najbardziej przyjaznych Urzędów Skarbowych

W tym roku już po raz 14-ty rozstrzygnięto konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” organizowany przez Business Centre Club przy współudziale Ministerstwa Finansów. Celem konkursu, tak jak w poprzednich edycjach, jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między
administracją skarbową a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem.

Uroczystość odbyła się w siedzibie BCC, Pałacu Lubomirskich w Warszawie. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele nagrodzonych urzędów, kanclerze Lóż Regionalnych oraz Marian Banaś – wiceminister finansów i Marek Goliszewski – prezes BCC.

W tegorocznej edycji tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy” otrzymało 66 urzędów, wskazanych przez przedsiębiorców. Najwięcej urzędów zostało nagrodzonych w województwach: mazowieckim – 13, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim i śląskim – po 6.

Podobnie, jak w latach ubiegłych, urzędy skarbowe oceniane były na podstawie sumy punktów przyznanych przez przedsiębiorców w wypełnionej ankiecie konkursowej. Ocenie przedsiębiorców podlegały jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji z urzędem oraz kompetencje pracowników. Tak jak w poprzednich edycjach przedsiębiorcy wskazywali na profesjonalizm oraz pozytywne nastawienie urzędników do podatnika.

Pełna relacja z wydarzenia znajduje się na stronie internetowej Business Centre Club

Lista nagrodzonych urzędów:
Zwycieskie_US_-_2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *