Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Jak zapewnić bezpieczeństwo klientom? Wszystko, co musisz wiedzieć o dezynfekcji

Jak zapewnić bezpieczeństwo klientom?

Choć dziś powoli wracamy już do codziennych zajęć, problemy właścicieli firm wcale się nie skończyły. Z obawy o zarażenie koronawirusem większość osób nadal unika przebywania w zatłoczonych miejscach. Tysiące przedsiębiorców znalazło się dziś w niezwykle trudnej sytuacji – muszą zagwarantować klientom taki poziom higieny, by ci nie obawiali się odwiedzać ich lokali.

Przedsiębiorcy stoją dziś przed ogromnym wyzwaniem, jakim jest dalsze prowadzenie biznesu przy równoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa sobie, swoim klientom i pracownikom. Tymczasem nawet częste mycie i dokładne dezynfekowanie powierzchni środkami z alkoholem może okazać się niewystarczające w przypadku miejsc, które odwiedza duża liczba osób. Rozsiewane przez jednego zarażonego klienta patogeny mogą osadzać się nie tylko na powierzchniach, których sam chory bezpośrednio dotknął, ale też rozprzestrzeniać się na cały lokal poprzez kichnięcie, kaszel czy nawet śmiech. Właśnie z tego powodu w sytuacji zagrożenia epidemicznego odkażanie otoczenia na własną rękę może okazać się nieskuteczne.

Odpowiedzią na ten problem jest dezynfekcja, która pozwala skutecznie pozbyć się wszelkich wirusów z biura, hotelu, restauracji czy lokali, w których prowadzona jest działalność usługowa. To doskonałe rozwiązanie dla małych biznesów, np. gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich, pracowni krawieckich, jubilerów i innych tego typu działalności. Dezynfekcja sprawdzi się we wszystkich miejscach, w których konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności, by ograniczyć ryzyko przeniesienia czynników zakaźnych z chorego na innych klientów.

Skuteczna walka z wirusem – Bio dezynfekcja

Dezynfekcja firmy to skuteczny sposób na pozbycie się czynników chorobotwórczych i zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa zarówno pracownikom, jak i klientom. W czasie zabiegu wszelkie powierzchnie (np. klamki, biurka, stoły, krzesła, włączniki światła czy poręcze) zostają skutecznie odkażone, co redukuje do zera ryzyko zarażenia koronawirusem. To rozwiązanie szybkie, wygodne i całkowicie bezpieczne dla wyposażenia lokalu i zgromadzonych w nim sprzętów.

Należy pamiętać, że w restauracjach, hotelach, biurach i lokalach usługowych ryzyko zarażenia jest szczególnie wysokie ze względu na to, że codziennie przewijają się przez nie setki osób. Z obawy o własne zdrowie część Polaków od jakiegoś czasu unika takich miejsc, co już odczuli przedsiębiorcy w swoich portfelach.

Dzięki regularnej dezynfekcji poczucie bezpieczeństwa wśród konsumentów wzrasta. W ten sposób właściciele restauracji i salonów usługowych pokazują, że troszczą się o zdrowie swoich klientów, wzbudzają ich zaufanie oraz budują pozytywny wizerunek marki. To działanie, które może mocno zaprocentować w dobie kryzysu wywołanego epidemią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *