Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

EVERSPACE – specjaliści od wnętrz publicznych

Bogaty asortyment mebli i wykładzin do przestrzeni użyteczności publicznej, profesjonalizm, fachowe usługi: aranżacja i wyposażenie wnętrz biurowych, kompleksowa obsługa inwestycji, projektowanie na indywidualne zamówienie i wykwalifikowana kadra – to cechuje EVERSPACE.

EVERSPACE ma w swojej ofercie bogaty asortyment mebli gabinetowych, recepcyjnych, kawiarnianych i konferencyjnych, ale też wypoczynkowych. Ofertę wzbogacają wykładziny obiektowe do biur, szkół, uczelni, szpitali czy obiektów sportowych oraz ścianki działowe. Chcąc sprostać potrzebom rynku, EVERSPACE oferuje nie tylko meble fabryczne, ale również realizowane przez stolarnię na specjalne zamówienia, dzięki czemu jest w stanie stworzyć projekty indywidualne. Zajmuje się aranżacją i kompleksowym wyposażeniem przestrzeni biurowych i użyteczności publicznej, a markę EVERSPACE tworzy zespół kompetentnych i doświadczonych pracowników z wieloletnią praktyką w branży.

bejot_selva

bejot_surf

Cechami wyróżniającymi oferowane przez EVERSPACE produkty są doskonały i ponadczasowy design oraz ergonomia. Doceniane przez odbiorców są tu dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów i funkcjonalność, a także wnikliwa analiza potrzeb klienta. Warto dodać, że firma gwarantuje stałą opiekę merytoryczną i techniczną oraz sprawną koordynację prac na każdym etapie inwestycji: od projektu po jego finalizację, a także gwarantuje dalszą obsługę serwisową.
EVERSPACE wspiera inwestorów także w przypadku niezbędnych uzgodnień międzybranżowych, nadzoru nad dostawami, jak również pracami ekip budowlanych i wykończeniowych. Pomaga tworzyć projekty instalacji elektrycznych, klimatyzacji, wentylacji oraz wspierać działania przeciwpożarowe i z zakresu bhp – spełniające ścisłe normy wymagane przez instytucje je zatwierdzające. Pełne zaangażowanie w inwestycję oraz profesjonalne wsparcie otrzymują tu także architekci i projektanci wnętrz.

mdd_drive-2

mdd_ergonomic_master-4

mebelux_trg2

EVERSPACE współpracuje ze znanymi i cenionymi markami, wśród których warto wymienić: Profim, Bejot, Sitag, Noti, Balma, Wuteh, Mebelux, Mdd, DVO, Burmatex czy Polflor.

Od początku istnienia firma może pochwalić się wieloma inwestycjami, które zrealizowała między innymi dla takich klientów, jak Coca Cola, TVN, Wirtualna Polska, PKP Intercity, Panattoni Europe czy Uniwersytet Warszawski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *