Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Czym jest Property Management dla SAP Business One?

Jesteś inwestorem, deweloperem, reprezentujesz fundusz kapitałowy lub zarządzasz siecią placówek handlowych lub usługowych? W swojej pracy wykonujesz czynności związane z zarządzaniem nieruchomością? Pracujesz na obiektach jak centra handlowe, biurowce, magazyny, parki logistyczne? W takim razie oprogramowanie Property Management dla SAP Business One jest doskonałym narzędziem, które sprawi, że w krótszym czasie wykonasz większą ilość zadań

Property Management dla SAP Business One jest zaawansowanym oprogramowaniem, wspomagającym zarządzanie nieruchomościami. To kompleksowe rozwiązanie powstało z myślą o potrzebach zarówno małych, jak i dużych firm, które na co dzień zmagają się z wyzwaniami związanymi z zarządzaniem obiektami. Dzięki niemu firmy mogą sukcesywnie rozwijać się za sprawą kompleksowej kontroli oraz automatyzacji procesów biznesowych.

Oprogramowanie Property Management dla SAP Business One ułatwia zarządzanie najmem, podnajmem, rozliczeniami, zakupami, księgowością i finansami, automatyzuje typowe operacje jak fakturowania, indeksacje, rozliczenia mediów czy innych opłat. To wszystko zaś przekłada się na wzrost efektywności zarządzania daną nieruchomością.

Program do zarządzania nieruchomościami Property Management dla SAP Business One – wszystkie kluczowe informacje w jednym miejscu

Dzięki oprogramowaniu Property Management cały proces zarządzania nieruchomością może się tak naprawdę odbywać w jednym miejscu – dokładnie przy komputerze. Wspomniany system umożliwia przeprowadzanie wszystkich kluczowych procesów – od ewidencji najemców i dostawców, przez ewidencję gruntów, budynków i pomieszczeń, aż po kontrolę warunków umów najmu, rozliczenia, fakturowania i indeksacje.

Zarządzanie nieruchomościami z Property Management – większa efektywność, krótszy czas wykonywania zadań

W obszarze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, taka samo jak w przypadku wielu innych profesji, czynnikiem, który wspomaga efektywność pracy okazuje się automatyzacja kluczowych procesów. System Property Management został opracowany w taki sposób, by typowe operacje dla branży zarządczej mogły przebiegać szybciej i sprawniej. Fakturowanie czynszów, opłat okresowych, automatyczne indeksacje, a także proste raportowanie czynności bieżących oraz sprawozdawczości finansowej – to tylko przykłady funkcji oprogramowania Property Management. Spośród wielu pomocnych modułów systemu, warto wyróżnić moduł finansowy oraz obsługi Klienta, czyli CRM.

Zarządzanie nieruchomościami z Property Management dla SAP Business One dla dużych i małych firm

Jeśli jeszcze wahasz się czy program do zarządzania nieruchomościami SAP jest rzeczywiście tym, czego szukasz, zapoznaj się z opiniami klientów, którzy wykorzystują je w swojej pracy na co dzień. Z oprogramowania Property Management skorzystało już tysiące firm – pośród nich znajdują się zarówno niewielkie biznesy, funkcjonujące na rynku nieruchomości komercyjnych, jak i przedsiębiorstwa liczące wielu pracowników, a także spółki notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. By dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu, zajrzyj na stronę SUPREMIS.

Co wyróżnia oprogramowanie Property Management dla SAP Business One?

  • Intuicyjny interfejs – użytkownicy programu do zarządzania nieruchomościami Property Management chwalą sobie jego łatwą i szybką obsługę.
  • Automatyzacja procesów – dzięki Property Management wszystkie kluczowe procesy w obszarze zarządzania nieruchomościami mogą przebiegać znacznie szybciej i sprawniej.
  • Połączenie wielu funkcji – oprogramowanie wspiera zarządzanie nieruchomościami na wielu obszarach, od fakturowania po tworzenie raportów.
  • Możliwość dostosowania systemu do własnych potrzeb – Property Management to elastyczne rozwiązanie, które dzięki odpowiedniej konfiguracji odpowie na wszystkie wymagania danego przedsiębiorstwa czy projektu.
  • Branżowa wiedza – oprogramowanie zbudowane jest w oparciu o potrzeby firm zarządzających nieruchomościami komercyjnymi, tworzone i rozwijane przez zespół znający na wskroś ten rynek.

Liczba pingbacków: 2

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *