w

Biedronka uruchamia program darmowych badań dla pracowników

biedronka benefity pracownicze

Właśnie rusza nowa odsłona programu „Razem zadbajmy o zdrowie. W jego ramach każdy z ponad 80 tys. pracowników sieci Biedronka, największego pracodawcy w Polsce, oferującego jeden z najbogatszych pakietów benefitów, może skorzystać ze specjalistycznych badań krwi o wartości ponad 600 zł. Dodatkowo pracownicy mogą zrobić badania USG oraz skonsultować się ze specjalistami. 

Biedronka to największy pracodawca w Polsce, który oferuje swoim pracownikom dostęp do bogatego pakietu ponad 20 programów socjalnych i benefitów, w tym m.in. takich inicjatyw jak bezzwrotne zapomogi, dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci, paczki świąteczne oraz zasilenia e-kodów umożliwiających płatność w sieci sklepów Biedronka i Hebe, wyprawki szkolne czy pogramy zdrowotne.
Wyjątkowym benefitem, przeznaczonym dla ponad 80 tys. pracowników sieci Biedronka jest program „Razem Zadbajmy o Zdrowie”. W ramach profilaktyki zdrowotnej  od czerwca br. wszyscy pracownicy będą mogli wykonać badania krwi o rynkowej wartości ponad 600 zł.
Badania te, zróżnicowane dla kobiet i mężczyzn, zawierają m.in. morfologię, pakiet hormonalny i onkologiczny pozwalający na badanie markerów nowotworowych. Badany będzie także poziom witaminy D, która jest tak ważna w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka. Otrzymane wyniki badań będzie można skonsultować z diagnostą.  Biedronka umożliwia wszystkim uprawnionym pracownikom, w tym załogom sklepów, odbiór vouchera, by badanie krwi wykonać w wybranym punkcie diagnostycznym zlokalizowanym na terenie całej Polski. Natomiast pracownicy biur i centrów dystrybucyjnych mają możliwość wykonania badania w miejscu świadczenia pracy.
Badania_2.jpeg
Oprócz badań krwi w ramach projektu „Razem Zadbajmy o Zdrowie” pracownicy w centrach dystrybucyjnych i biurach będą mogli skorzystać z badań USG jamy brzusznej,  piersi i tarczycy, a także konsultacji ze specjalistami m.in. dietetykiem, dermatologiem lub pielęgniarką onkologiczną.
Badania_1.jpeg

Wielkość naszego zespołu nie zależy od liczby osób, ale od wzajemnego wsparcia i zaangażowania. Dzięki takim wyjątkowym programom zdrowotnym, możemy jeszcze lepiej zadbać o siebie, a przekraczając granicę standardowych świadczeń, budujemy solidne fundamenty dla jeszcze lepszej ochrony zdrowia naszych pracowników. Katarzyna Chlebuś, starszy menedżer ds. odpowiedzialności społecznej w sieci Biedronka

„Razem zadbajmy o zdrowie” to nie tylko badania, ale również trwające 4 miesiące wyzwanie sportowe, w ramach którego Biedronka zachęca wszystkich pracowników do rywalizacji w formie sportowej – biegania i jazdy na rowerze. Zsumowane kilometry uzyskane przez pracowników firma przelicza na złotówki, a zebraną kwotę przekazuje na cele charytatywne.
Za swoje propracownicze podejście Biedronka zbiera liczne nagrody. Ostatnio sieć została wyróżniona za nowoczesne podejście w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników w konkursie Friendly Workplace 2023. Biedronka jest jedną z firm, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami,  a także inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych.
Oprócz wyróżnień ogólnych, poszczególne programy Biedronki kierowane do pracowników i kandydatów wewnętrznych również zdobywają prestiżowe wyróżnienia. Prowadzony od 7 lat program pracy wakacyjnej w popularnych miejscowościach z dużym ruchem turystycznym został doceniony nagrodą  Employer Branding Excellence Awards 2022.
Biedronka uruchamia program darmowych badań dla pracowników Nowyoutsourcing.pl
Biedronka uruchamia program darmowych badań dla pracowników Nowyoutsourcing.pl
Biedronka uruchamia program darmowych badań dla pracowników Nowyoutsourcing.pl
Biedronka uruchamia program darmowych badań dla pracowników Nowyoutsourcing.pl

Dzięki tej inicjatywie możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają również nowi i obecni pracownicy Biedronki, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Aplikacje do programu pracy wakacyjnej można składać poprzez stronę karierową www.pracawbiedronce.pl. Kandydaci nie muszą dołączać CV.

Sieć Biedronka po raz piąty z rzędu otrzymała również tytuł „Solidny Pracodawca”. Ta nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, której kierują̨ się dbałością o bezpieczeństwo oraz warunki pracy, jak również̇ o rozwój pracowników.


  1. Human Resources – jakie korzyści niesie ze sobą ich stosowanie w Twojej firmie?
  2. Dobra atmosfera w pracy – 6 kluczowych elementów
  3. Kompetencje pracowników zadecydują o pozycji przedsiębiorstwa na rynku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pracownik sezonowy

Pracownik sezonowy – w jaki sposób do niego dotrzeć? 

zmiana

Oficjalny koniec epidemii niesie za sobą wiele zmian dla pracodawców. Komentuje dr Paweł Łuczak z Wydziału Zarządzania UŁ