Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Arval testuje autonomiczne pojazdy wahadłowe

Wprowadzenie wahadłowego połączenia jest efektem prac w ramach międzynarodowego projektu Arval, poświęconego badaniom, innowacjom i ich rozwijaniu. Inicjatywa realizowana jest w kilku krajach europejskich, w tym we Włoszech, Holandii, Norwegii i Francji, gdzie wprowadzane są autonomiczne pojazdy elektryczne.

27 stycznia 2020 r. autonomiczny i elektryczny pojazd zaprezentował Dyrektor Generalny Alain Van Groenendael. Zorganizowane dla gości i pracowników spotkanie, było też okazją do jazdy próbnej, zanim pojazd trafi na paryskie ulice.

Jesteśmy bardzo dumni z tego pionierskiego projektu. Inicjatywa autonomicznego elektrycznego pojazdu wahadłowego jest odzwierciedleniem nowej startegii naszej firmy – wspierania klientów i pracowników, gdy tylko pojawią się potrzeby w zakresie mobilności – mówi Alain Van Groenendael, Dyrektor Generalny Arval.

O Arval:

Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością BNP Paribas. Arval specjalizuje się w leasingu pojazdów z pełną obsługą; oferuje swoim klientom – dużym przedsiębiorstwom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorcom oraz wolnym zawodom – dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, optymalizujące przemieszczanie się pracowników i outsourcing ryzyka związanego z zarządzaniem flotą. W ostatnim czasie Arval uruchomił ofertę również dla klientów indywidualnych. Specjalistyczne doradztwo oraz jakość obsługi, które stanowią podstawę obietnicy Arval wobec klientów, zapewnia ponad 7 000 pracowników w 29 krajach. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z 1 193 910 pojazdów na całym świecie (grudzień 2018 r.). Arval jest członkiem założycielem sojuszu Element-Arval Global Alliance. Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą ponad 3 mln pojazdów w 50 krajach. W ramach organizacyjnych BNP Paribas, Arval prowadzi działalność w pionie podstawowej bankowości detalicznej.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *