Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Mistrzowie sprzedaży w Katowicach

Jak sprzedawać więcej, lepiej, a przed wszystkim bezpieczniej? O tym porozmawiają uczestnicy Konferencji Bezpieczna Sprzedaż, która odbędzie się 22 listopada w Katowicach. Gośćmi specjalnymi będą Mateusz Grzesiak i Jacek Walkiewicz.

Umiejętność sprzedaży jest ciągle jedną z najbardziej pożądanych kwalifikacji wśród pracodawców. W dzisiejszym świecie pełnym informacji nawet najlepszy produkt nie zapewni przewagi na rynku, bez odpowiednio zorganizowanego i zoptymalizowanego procesu sprzedaży. Konferencja Bezpieczna Sprzedaż, to pierwsza na Górnym Śląsku tak duża impreza skierowana do menadżerów, specjalistów i właścicieli firm pragnących zdobyć praktyczną wiedzę od grona ekspertów od technik i narzędzi sprzedaży.

Rozwój kompetencji sprzedażowych to jeden z kluczowych czynników sukcesu na nowoczesnym rynku, a Bezpieczna Sprzedaż to wydarzenie dla wszystkich, którzy pragną zdobyć praktyczną wiedzę i rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie  – mówi Katarzyna Karcz właścicielka Kancelarii prawno-windykacyjnej SUDEO, organizator konferencji – Bezpiecznej sprzedaży nie traktujemy jedynie w kontekście zagrożeń, a takiej, która pozwoli utrzymać klienta i rozwijać swój biznes w wyznaczonym kierunku. Dlatego nasi prelegenci, przedstawią ją z każdej  od ochrony danych i systemów skutecznej rekomendacji, po omówienie najnowszych narzędzi sprzedaży w Internecie. Na pewno będzie to potężna dawka inspiracji i wiedzy – dodaje Karcz.

Wydarzenie rozpocznie wykład Jacka Walkiewicza – psychologa, autora „Pełna MOC życia” oraz „Pełna MOC możliwości” nagrodzonej w konkursie miesięcznika Charaktery za najpopularniejszą książkę psychologiczną roku. Konferencję zakończy 90-minutowe wystąpienie Mateusza Grzesiaka, najbardziej znanego w Polsce trenera biznesu i  autora 11 książek, który przedstawi kierunki w nowoczesnych technikach sprzedaży oraz opowie co sprawia, że nie zawsze przywiązujemy uwagę do najlepszych rozwiązań i często decydujemy się na te, których używaliśmy do tej pory i jak to zmienić.

Wśród pozostałych gości wysłuchać będzie można również m.in:

Rahima Blaka, CEO w click community, twórca endrone, nowoczesnego narzędzia do obsługi CMR w e–commerce, który opowie o tym jak dzięki internetowi oczekiwania klientów wyznaczają trendy w biznesie i jak wykorzystać to na swoją korzyść.

Piotra Motłocha, eksperta od bezpieczeństwa danych, pokaże, czym w praktyce grozi brak ochrony informacji i jak się przed nim bronić.

Konferencja odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, więcej informacji i bilety na:

https://bezpiecznasprzedaz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *