w

Arval testuje autonomiczne pojazdy wahadłowe

autonomiczne pojazdy wahadłowe

Wprowadzenie wahadłowego połączenia jest efektem prac w ramach międzynarodowego projektu Arval, poświęconego badaniom, innowacjom i ich rozwijaniu. Inicjatywa realizowana jest w kilku krajach europejskich, w tym we Włoszech, Holandii, Norwegii i Francji, gdzie wprowadzane są autonomiczne pojazdy elektryczne.

27 stycznia 2020 r. autonomiczny i elektryczny pojazd zaprezentował Dyrektor Generalny Alain Van Groenendael. Zorganizowane dla gości i pracowników spotkanie, było też okazją do jazdy próbnej, zanim pojazd trafi na paryskie ulice.

Jesteśmy bardzo dumni z tego pionierskiego projektu. Inicjatywa autonomicznego elektrycznego pojazdu wahadłowego jest odzwierciedleniem nowej startegii naszej firmy – wspierania klientów i pracowników, gdy tylko pojawią się potrzeby w zakresie mobilności – mówi Alain Van Groenendael, Dyrektor Generalny Arval.

O Arval:

Firma Arval powstała w 1989 roku i jest w pełni własnością BNP Paribas. Arval specjalizuje się w leasingu pojazdów z pełną obsługą; oferuje swoim klientom – dużym przedsiębiorstwom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorcom oraz wolnym zawodom – dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, optymalizujące przemieszczanie się pracowników i outsourcing ryzyka związanego z zarządzaniem flotą. W ostatnim czasie Arval uruchomił ofertę również dla klientów indywidualnych. Specjalistyczne doradztwo oraz jakość obsługi, które stanowią podstawę obietnicy Arval wobec klientów, zapewnia ponad 7 000 pracowników w 29 krajach. Łączna flota leasingowana przez Arval składa się z 1 193 910 pojazdów na całym świecie (grudzień 2018 r.). Arval jest członkiem założycielem sojuszu Element-Arval Global Alliance. Jest to najdłużej działający sojusz strategiczny w branży i światowy lider w zarządzaniu flotą ponad 3 mln pojazdów w 50 krajach. W ramach organizacyjnych BNP Paribas, Arval prowadzi działalność w pionie podstawowej bankowości detalicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

płatności mobilne

Płatności mobilne w Polsce. Co warto wiedzieć oraz, na co należy uważać?

powrót pracowników do biura

Siła feedbacku w procesie rekrutacyjnym