Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wypożyczyć firmie… wycieraczkę, czyli rental mat wejściowych.

Biznes rentalowy to znaczne korzyści dla obydwóch stron: wypożyczającego jak i klienta. Nic dziwnego zatem, że dzierżawa produktów tekstylnych rozwija się o wciąż nowe produkty. Rental mat wejściowych to kolejny ze sposobów na oszczędności i poprawę wizerunku firmy.

Proponowane przez przedsiębiorstwa maty mogą mieć najróżniejsze zastosowania. Od tych stricte praktycznych, jak zachowanie czystości i poprawę ergonomii pracy, po funkcje wizualne i informacyjne. Schludna mata wejściowa to pierwsza rzecz, jaką widzi gość po przekroczeniu progu budynku firmy.

Czystość i BHP od progu

Wizerunek firmy należy budować już na starcie. W przypadku mat wejściowych tym startem jest samo wejście do budynku, które jest miejscem pierwszego kontaktu klienta z firmą. Tekstylne maty są skuteczną barierą dla brudu nanoszonego z zewnątrz, co zabezpiecza obszar recepcji lub korytarza wejściowego. Produkty proponowane między innymi przez CWS boco, są pokryte wydajnym materiałem chłonnym, zatrzymującym do 90% brudu mokrego oraz 79% brudu suchego, dzięki czemu chronione są posadzki oraz wykładziny pomieszczeń. Zastosowanie takich mat zmniejsza też koszty sprzątania i napraw podłóg.
Firma Initial przedstawia w krótkim filmie skuteczność działania profesjonalnych mat wejściowych.

Rental mat wejściowych jako pełen serwis usług

Aby wycieraczki zachowały pełnie swoich właściwości, potrzebne jest ich odpowiednie utrzymanie, które oferowane w pakiecie przez firmy rentalowe. Dlatego też wynajem mat wejściowych cieszy się coraz większą popularnością i przynosi więcej korzyści niż zakup na stałe. Serwisanci zajmujący się profesjonalnie czyszczeniem i kontrolą jakości dostosują się do potrzeb klienta wymieniając maty zależnie od wymagań, nawet kilka razy w miesiącu.
Kolejną ciekawą usługą jest zamówienie i wykonanie maty wejściowej z nadrukiem w jakości HD. Nowoczesna technologia, jaką stosuje między innymi firma Berendsen, pozwala na niezwykle wyraźny nadruk i ostre kolory. Sprawia to, że w wykonaniu takiego projektu, klienta ogranicza jedynie własna wyobraźnia. Maty z własnymi nadrukami mogą pełnić rolę reklamową, a także informacyjną, po nałożeniu na nie prostej mapy lub infografiki.

System zysków i oszczędności

Rental mat wejściowych to tak jak w przypadku dzierżawy odzieży roboczej spore oszczędności i zyski dla obydwu stron. Do wynajmu specjalistycznych wycieraczek dochodzi aspekt ochrony środowiska, poprzez ograniczenie zużycia środków czyszczących, co przekłada się również na oszczędności finansowe.
Dodatkowo, pomieszczenia do których nie wnosi się wody, kurzu i błota, wpływają pozytywnie na samopoczucie i zdrowie gości oraz pracowników. Stabilne maty z gumowym systemem antypoślizgowym zmniejszają ryzyko potknięcia się lub poślizgnięcia, a specjalne maty antyzmęczeniowe poprawiają ergonomię pracy i zmniejszają ryzyko urazów i powikłań związanych z pracą stojącą.

Współpraca z zaufanym serwisantem mat wejściowych to ciągłe doskonalenie oferowanych usług wobec indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *