Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Supply Chain Sectors „Łańcuchy dostaw ukryte w sektorach”

Wydawnictwo Eurologistics zaprasza do nowego projektu SUPPLY CHAIN SECTORS, w ramach którego będzie można poznać specyfikę obsługi klienta w różnych branżach. Konferencja „Łańcuchy dostaw ukryte w sektorach” to swoista wycieczka po różnych branżach i specyficznych rozwiązaniach stosowaniach w łańcuchach dostaw. Do pierwszej edycji wydarzenia Wydawnictwo Eurologistics zaprosiło następujące sektory: elektronikę, farmację / health care, fresh, tekstylia / fashion, FMCG, retail, budownictwo, AGD, Automotive.

Supply Chain Sectors

Konferencja SUPPLY CHAIN SECTORS „Łańcuchy dostaw ukryte w sektorach” przybliży uczestnikom pomysły i rozwiązania stosowane w łańcuchach dostaw w innych branżach. Bardzo często pracując w określonym sektorze nie widzi się tego, co się dzieje w innych branżach. Tymczasem potrzeba zajrzenia do innego sektora może być inspiracją dla innych menedżerów. W logistyce przyjęło się uważać, że branża Automotive jest prekursorem najlepszych praktyk w łańcuchu dostaw. Czy jednak tak będzie w przyszłości… Być może farmacja lub branża budowlana mają coś ciekawszego do zaoferowania? Obecnie najbardziej dynamicznie zmienia się sektor elektroniczny i właśnie w nim najszybciej starzeją się produkty. Już niebawem sektor ten będzie przypominał swoją specyfiką branżę produktów świeżych.

Ideą spotkania jest zderzenie ze sobą branż i ich prezentacja w układzie:

PRODUCENT LUB FIRMA HANDLOWA – OPERATOR LOGISTYCZNY – DOSTAWCA SYSTEMÓW WYMIANY INFORMACJI.

SUPPLY CHAIN SECTORS to m.in.: zwycięskie praktyki w branży Automotive, procesy logistyczne zachodzące u producenta – lidera rynku, odpowiedź operatora logistycznego na wyzwania Just in Time , Customer Collaboration w sektorze FMCG , jeszcze bliżej klienta w branży produkcji i dystrybucji napojów, procesy z wartością dodaną w zakresie współpracy producent – operator logistyczny w sektorze FMCG, wyzwania w branży elektroniki użytkowej – jak zdążyć do klienta zanim produkt się zestarzeje, logistyka dostaw prosto do domu dla produktów zamawianych przez Internet, Health Care – łańcuchy dostaw w farmacji, o ile można zwiększyć prędkość produktów, a jednocześnie doskonale kontrolować jakość?

Kiedy?

20 września 2016

Gdzie?

Hotel Novotel Airport, Warszawa

Kontakt

Adrianna Adamska
mail: adrianna.adamska@eurologistics.pl mobile: 515 160 505

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *