Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Rozdanie Orłów tygodnika „Wprost” najlepszym polskim przedsiębiorcom

W najbliższy poniedziałek oraz wtorek obędzie się rozdanie nagród dla najlepszych przedsiębiorców, osobowości oraz samorządowców. Kolejna edycja Gali Orły tygodnika „Wprost” obejmuje tym razem regiony Małopolski i Podkarpacia oraz Wielkopolski i woj. Lubuskiego.

Rozdanie dla przedstawicieli województw Małopolski i Podkarpacia odbędzie się 27 czerwca w krakowskim hotelu Radisson Blu. Dzień później, czyli 28 czerwca nastąpi wręczenie Orłów przedsiębiorcom z Wielkopolski i województwa Lubuskiego w hotelu Sheraton Poznań.

orły tygodnika wprost Kryteriami oceniania przedsiębiorców jest najwyższy średni zysk netto osiągnięty w latach 2012 – 2014, a także największy średni procentowy wzrost zysku netto. Rozdane zostaną również wyróżnienia dla wybitnych osobowości, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki regionu i kraju. Zestawienie opracowane zostało przez redakcję tygodnika „Wprost” oraz firmę Bisonde, specjalizującą się w informacji biznesowej.

Orły tygodnia „Wprost” nawiązują do wyróżnienia, jakie otrzymał wydawca Michał Maciej Lisiecki od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za działalność na rzecz Polski i bycie patriotą, w swej codziennej działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *