Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Postanowienia noworoczne. Uporządkuj swoje życie z magazynem self storage

 

Początek roku zazwyczaj przynosi ze sobą wielką chęć zmian. To bowiem idealny moment na chwilę refleksji i rozliczenie z samym sobą. Do tego stopnia, że ponoć aż 77% z nas wchodzi w Nowy Rok z postanowieniami. Tylko jak ich później dotrzymać? I w jaki sposób wynajęcie magazynu self storage zwiększa nasze szanse na ich zrealizowanie?

Koniec starego i początek nowego roku zawsze skłania do refleksji oraz potęguje chęć wprowadzania w naszym życiu szybkich i radykalnych zmian. Szczerze wierzymy, że przez kolejne 12 miesięcy uda nam się kilka spraw zmienić. Nie ma w tym absolutnie nic złego. Warto jednak spojrzeć na sprawę realistycznie i darować sobie te plany, które zakładają zmienianie innych ludzi; zamiast tego lepiej skupić się na tym, jak ulepszyć siebie i swoją sytuację. Dlatego znajdźmy jedną rzecz, którą możemy zmodyfikować już teraz – w sposób szybki, prosty i nie wymagający żadnych wielkich przygotowań.

Zmień siebie i swoje życie

Przestanę jeść fast-foody. Przeczytam przynajmniej jedną książkę miesięcznie. Rzucę palenie. Warto robić postanowienia noworoczne, ale to ta prosta część – o wiele trudniejsze jest wdrożenie zmian w życie, bo bardzo szybko można stracić całą motywację. Powód? Często pragniemy zbyt dużo w zbyt szybkim czasie. A przecież zmiana to długotrwały proces, nie zawsze przyjemny i łatwy. Dlatego najlepiej wszystko dokładnie rozplanować i podzielić na poszczególne kroki i etapy, a potem, kroczek po kroczku, zbliżać się do upragnionego celu. Cel od początku musi być jednak realny i możliwy do osiągnięcia. W miesiąc nikt nie zarobi miliona lub nie schudnie kilkunastu kilogramów…

Realnym celem jest np. zadbanie o porządek w swoim najbliższych otoczeniu oraz zredukowanie liczby posiadanych przedmiotów. Wiele rzeczy jest nam zwyczajnie niepotrzebnych – to przedmioty, które trzymamy, bo wiecznie robimy plany na odległą przyszłość. Dlatego miejsce na półce od kilku dobrych lat zajmują hantle, bo przecież kiedyś się za siebie zabierzemy. Czas przestać się oszukiwać: jeżeli do tej pory nie zaczęliśmy ćwiczyć, to czas najwyższy pozbyć się ciężarków, roweru stacjonarnego, czy specjalnych ciuchów na siłownię.

Z domu do magazynu self storage

Nie każdy potrafi pozbyć się mebli, pamiątek i innych przedmiotów. Nie wyrzucamy ich, ponieważ jesteśmy emocjonalnie do nich przywiązani. I choć nie ma jednej prostej metody na pozbywanie się zbytecznych przedmiotów, to uczucie uwolnienia, towarzyszące usunięciu ich z naszego życia, potrafi być niezwykle satysfakcjonujące.

Nie potrafisz rozstać się ze swoją przeszłością? Zrób porządek ze swoimi postanowieniami z magazynem self storage. Umożliwia on łatwe przechowywanie zbędnych przedmiotów poza domem. To rozwiązanie kompromisowe: rzeczy znikają z naszego otoczenia, a jednocześnie czekają na nas w innym miejscu. Dlatego przenieś je do magazynu, a następnie sprawdź, czy Ci ich brakuje. Odczuwasz pustkę? Nie ma problemu, bo przedmiot w każdej chwili można z magazynu self storage bezproblemowo odebrać.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *