Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Kredyt dla firmy – jak go zdobyć?

Zdobycie kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej jest dla wielu młodych przedsiębiorców jedyną szansą na założenie własnego biznesu. Jednak gdzie się o niego starać?

Banki nieprzychylne przedsiębiorczym

Obecna sytuacja na rynku sprawia, iż banki niechętnie udzielają kredytu na start nowo powstałych działalności – takie wnioski płyną m.in. z raportu Pogromców Mitów Finansowych, przygotowanego przez Banking Magazine. Większość banków skupia się raczej na kredytowaniu firm już istniejących i nie ma w swojej ofercie zobowiązań adresowanych do osób przedsiębiorczych, które mogłyby im pomóc w rozwoju własnego biznesu. Wśród instytucji finansowych, kredyt na start działalności gospodarczej przygotowało tylko kilka banków. Niestety, uzyskanie w nich zobowiązania obwarowane jest wieloma rygorystycznymi wymogami, bez spełnienia których nie otrzymamy koniecznych środków.

Pożyczka dla biznesu

Na szczęście na rynku pozabankowym pojawiło się niedawno światełko w tunelu dla młodych, przedsiębiorczych osób, które chcą otworzyć własną firmę. Pożyczka dla biznesu od Aasa Polska pozwala uzyskać od 1 000 zł do aż 10 000 zł. Ogromnym udogodnieniem dla nowych przedsiębiorców jest fakt, że takie zobowiązanie finansowe można uzyskać niezależnie od czasu prowadzenia działalności, a zatem nawet w pierwszym dniu kierowania własnym biznesem. Dodatkowe środki pozwolą naszej firmie nabrać rozpędu tuż po jej założeniu, czyli w momencie najbardziej kluczowym dla rozwoju przedsięwzięcia. Podjęcie pożyczki dla biznesu w Aasa Polska jest bardzo wygodne, bo cały proces odbywa się online i wiąże się z minimum formalności. Nie musimy wypełniać setek formularzy i donosić różnych dokumentów, jak to bywa w bankach, ponieważ wniosek można wypełnić przez internet tylko z pomocą własnego dowodu osobistego. Jednak warunkiem ubiegania się o pieniądze jest posiadanie wpisu do CEiDG, czyli Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Pożyczkę dla biznesu marki Aasa od oferty bankowej odróżnia także niezwykła szybkość działania, ponieważ wstępną decyzję odnośnie przyznania zobowiązania otrzymujemy już w ciągu kilku minut od złożenia wniosku.

Rafał Tomkowicz

Pożyczka dla biznesu, którą wprowadziła na rynek marka Aasa to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które myślą o otworzeniu własnej, niewielkiej działalności, ale nie mają na ten cel środków, a z różnych powodów nie mogą sięgnąć po kredyt w banku. Oferta jest jedyną tego rodzaju propozycją na rynku skierowaną do mikro przedsiębiorców oraz sektora MŚP. Praktycznie wszystkie instytucje finansowe wymagają co najmniej 3 lub 6 miesięcy sprawnego funkcjonowania, podczas gdy Aasa wspiera przedsiębiorców już od pierwszego dnia prowadzenia biznesu. Dlatego Pożyczki dla biznesu uzyskały rekomendację Loan Magazine jako bezpieczna i ciekawa alternatywa dla innych form finansowania firmy – wyjaśnia Rafał Tomkowicz, redaktor naczelny Loan Magazine.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *