Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Konferencja PMI Wrocław: Psychologia w Biznesie i Zarządzaniu Projektami

Psychologia w biznesie i zarządzaniu projektami to najnowszy projekt wrocławskiego oddziału PMI, którego celem jest wypełnienie przestrzeni pomiędzy wymianą wiedzy dotyczącą metodyk zarządzania projektami i rozwiązań biznesowych.

Allows a designer to place images into a Facebook Timeline layout to see what works best.

Przestrzeni dla zespołów projektowych, kierowników projektów, produkt menedżerów, developerów, branży HR, pracowników działów sprzedaży oraz menedżerów wyższego szczebla. Przestrzeni odpowiedzialnej za implementowanie teorii psychologii w codzienną pracę, motywację, zaangażowanie, eliminowanie złych nawyków oraz elementy perswazji.

Istotą wydarzenia będzie perspektywa człowieka w otoczeniu organizacji, którego definiują postawy, emocje i zachowania. Odpowiemy na pytania jak sprawnie funkcjonować w zmiennym otoczeniu, jak wpływać na wydajność i przede wszystkim jak osiągnąć satysfakcję z pracy. Ze szczególnym naciskiem omówimy komunikację, która stanowi istotną przyczynę porażek wielu projektów oraz niewłaściwych relacji międzyludzkich. Podejmiemy temat biochemii władzy i roli przywództwa. Sprawdzimy czy człowiek jest silniejszy od pączka! 😉 Całość zamknie panel dyskusyjny, który poprowadzi Michał Kasprzyk – organizator TEDxWroclaw!

Prelegentami będą: trenerzy biznesowi, praktycy zarządzania projektami, psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem w kraju i zagranicą. Gościem specjalnym będzie Miłosz Brzeziński– psycholog, trener biznesu, inspirator, certyfikowany coach, autor wielu książek m.in. „Głaskologii”.

Szczegółowe informacje, program wydarzenia, warunki uczestnictwa, lokalizację znajdziesz na www.psychologia.pmi.org.pl oraz naszych portalach społecznościowych https://www.facebook.com/PMIWroclaw/

Kiedy?

21 października 2016

Gdzie?

Double Tree by Hilton, Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *