Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Już wkrótce serwis Runmageddon w nowej odsłonie

Positive Power Sp. z o.o. rozpoczęło współpracę z firmą Extreme Events Sp. z o.o., organizatorem cyklu biegów ekstremalnych, znanych pod nazwą Runmageddon. Gliwicki Software House będzie odpowiedzialny za kompleksową realizację systemu IT łączącego funkcje serwisu informacyjnego z platformą automatyzującą zarządzanie poszczególnymi modułami projektu.

Firma Extreme Events Sp. z o.o. zajmuje się organizacją najbardziej znanego ekstremalnego biegu z przeszkodami – Runmageddon. W związku z rozwojem przedsięwzięcia spółka zdecydowała się na wdrożenie nowego oprogramowania, które nie tylko zwiększy czytelność serwisu dla uczestników biegów wytrzymałościowych, ale także zautomatyzuje i zintegruje pracę organizatorów cyklu.  System ma pełnić funkcje informacyjne i spełniać najwyższe standardy UX.

Positive Power Sp. z o.o., jako oficjalny Partner Technologiczny biegów Runmageddon, ma za zadanie oprogramować dedykowany system IT umożliwiający, między innymi, dokonywanie zapisów on-line przez uczestników biegów oraz zarządzanie procesami niezbędnymi do organizacji cyklu – monitorowanie poszczególnych biegów, ocena wyników biegaczy, kontrola przebiegu wydarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *